Принцеса Уельська Кейт та принц Уельський Вільям відвідали 79-ту церемонію BAFTA у Лондоні, продемонструвавши стриманість і впевненість на тлі гучної сімейної драми.
Принц Вільям, який є президентом Британської академії кіно і телебачення, з’явився на червоній доріжці в бордовому оксамитовому піджаку Giorgio Armani, чорних брюках та класичному чорному метелику. Кейт Міддлтон сяяла перед публікою у пудровій сукні Gucci, доповненій бордовим поясом, що гармонійно перегукувався з образом чоловіка.
Як зазначає Variety, подружжя не зупинялося для спілкування з пресою. Їхня поява була стриманою та зосередженою на офіційній частині заходу. Попри хвилю скандалу навколо королівської родини, принц і принцеса продовжують виконувати публічні обов’язки.
Скандал навколо британської монархії
19 лютого Ендрю Маунтбеттена-Віндзора було заарештовано за підозрою у зловживанні державною посадою. Арешт відбувся на тлі публікації нових документів у справі Епштейна. Через 12 годин після затримання його відпустили з поліцейського відділку.
Charles III заявив про готовність співпрацювати з правоохоронними органами, однак наголосив, що не коментуватиме ситуацію публічно, оскільки розслідування триває.
За інформацією британських медіа, уряд Великої Британії може розглянути можливість внесення законодавчих змін, які дозволять виключити Ендрю Маунтбеттена-Віндзора з черги на престол.
Попри складну ситуацію всередині родини, Кейт і Вільям продовжують демонструвати публічну єдність і стабільність. Їхня поява на BAFTA-2026 стала сигналом того, що офіційні обов’язки для спадкоємців престолу залишаються пріоритетом навіть у період репутаційної кризи.
Фото і відео: instagram.com/princeandprincessofwales